Sanatorium nad morzem

Sanatorium nad morzem w Niechorzu to oferta, z której mogą skorzystać Seniorzy, poszukujący dobrej opieki połączonej z prozdrowotnymi zabiegami. Dworek Prawdzic zlokalizowany przy ulicy Szczecińskiej na samej wydmie, nad samym brzegiem morza i plażą, oferuje osobom starszym możliwość udanego wypoczynku.

Dworek Prawdzic posiada własne zejście na plażę, a sam budynek usytuowany jest w otoczeniu zieleni i drzew sosnowych. Osoby starsze, szukające spokoju, które chcą zrelaksować się na łonie natury i nacieszyć wschodami i zachodami słońca przy uspokajającym szumie fal, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Sanatorium nad morzem

Zalety wypoczynku

Sanatorium nad morzem w Dworku Prawdzic w Niechorzu to idealna metoda na wypoczynek z dala od codziennego zgiełku, która przy okazji pozwoli zadbać o zdrowie. Nadbałtycki klimaty sprzyja poprawie kondycji zdrowotnej poprzez dostarczanie cennych minerałów, takich jak jod, brom, magnez czy wapń. Cenne mikroelementy wpływają korzystnie na organizm, podnosząc odporność i poprawiając samopoczucie.

Dworek Prawdzic znajduje się w dogodnej okolicy blisko morza, gdzie zdrowego powietrza nie brakuje. Nadmorska bryza może sprzyjać łagodzeniu dolegliwości, związanych z chorobami reumatycznymi, osteoporozą, schorzeniami układu hormonalnego i oddechowego. Co więcej, sanatorium nad morzem to doskonała opcja na to, aby się wyciszyć i zapomnieć o problemach. Na wypoczynek w Naszym Dworku zapraszamy także osoby zmagające się z alergiami, nerwicą oraz żyjące w ciągłym stresie.

Sanatorium nad morzem w Dworku Prawdzic

Relaks i poprawa zdrowia

Dworek Prawdzic to miejsce, któremu zaufało już wiele osób z różnych części Polski. Dogodna lokalizacja oraz atrakcyjne warunki sprawiają, że pensjonariusze chętnie do nas wracają. Sanatorium nad morzem oferuje stylowo zaaranżowane pokoje z balkonem, wyposażone w ręczniki hotelowe. W Dworku można skorzystać z pysznych posiłków oraz cieszyć się relaksem Medical-Spa.

Zabiegi uzdrowiskowe nad morzem pozwolą na zredukowanie różnego rodzaju dolegliwości, związanych z wiekiem. Bliskość morza pozwala na odpoczynek na plaży i podziwianie pięknych zachodów słońca. Co więcej, każdy pensjonariusz może skorzystać z lokalnych atrakcji, których w Niechorzu nie brakuje. Nie czekaj tylko udaj się na wakacje lub weekend nad morzem do naszego sanatorium