Śniadanie 08:00 – 10:00

Wyobraź sobie, że budzisz się nad morzem i wiesz, że czeka na Ciebie śniadanie w Dworku Prawdzic, które smakuje jak u babci, tylko że z dużo większym wyborem! Mamy tu świeże pieczywo, które wypiekamy na miejscu każdego ranka. Pachnie tak obłędnie, że nawet największy śpioch nie oprze się pokusie wstania z łóżka.

Do tego szeroki wybór ciepłych dań śniadaniowych – od jajecznicy, przez omlety, aż po tradycyjne polskie kiełbasy. Nie zabraknie też wędlin, serów, jogurtów i świeżych owoców, które dodają energii lepiej niż poranna kawa. A mówiąc o kawie, u nas też jest pierwsza klasa, idealna, żeby naładować baterie przed dniem pełnym przygód. Nie wiem jak Ty, ale ja przy morzu zawsze mam apetyt jak wilk! Więc, kiedy wpadniesz do nas na śniadanie, przygotuj się na ucztę, która zaspokoi nawet największe głody. Zapraszam, rozgość się, czeka Cię prawdziwa uczta!

Nasze menu zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Serwujemy nie tylko potrawy tradycyjne, ale i… niespodzianki na życzenie klientów.

Śniadanie serwowane jest w formie szwedzkiego stołu od 08:00 do 10:00