Medical-Spa

Zapraszamy Państwa do korzystania z zabiegów oferowanych w naszym Medical-Spa.

Długa oferta zabiegów, jaka pojawiła się na rynku medycznym, pozwoliła nam wyselekcjonować te z najważniejszych. Każdy z nich w pełnym stopniu poprawia nasze zdrowie. Dlatego raz jeszcze gorąco zapraszamy do wyboru, chociażby części z tych dobrodziejstw, które przygotował człowiek i natura.

AquaVibron

Aparat AQUAVIBRON to idealne urządzenie do masażu leczniczego. Dzięki jego stosowaniu można pozbyć się wielu drobnych, lecz uciążliwych dolegliwości oraz złagodzić ich objawy i poprawić komfort życia. AQUAVIBRON zapewni Państwu zdrowie, dobre samopoczucie i odprężenie po codziennym stresie.

Borowina

Substancje organiczne zawarte w borowinie zwiększają ukrwienie tkanek oraz uaktywniają reakcje, które powodują wzrost metabolizmu komórkowego. Odznaczają się też działaniem antybakteryjnym, przeciwwirusowym i przeciwgrzybicznym. Ponadto istnieje też transport odwrotny tj. ze skóry do warstwy borowiny. W ten sposób skóra i organizm oczyszcza się.

Kąpiele wodne

Wykonywany jest w specjalnych wannach, jako automatyczny masaż podwodny ( hydromasaż ), kąpiel perełkowa z dodatkiem olejków eterycznych lub kąpiel aromatyczno-kolagenowa. Podwoduje zwiększenie ogólnej wydolności organizmu, odświeża po zmęczeniu, rozlużnia mięśnie oraz odpręża. MASAŻ KLASYCZNY W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Masaż relaksujący

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy — równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury, aromaterapii, jak i masażu szwedzkiego. Podstawę główną stanowi szerokie działanie na termoreceptory znajdujące się w skórze pacjenta. W wyniku oddziaływania odruchowego dochodzi do podniesienia temperatury okolic masowanych i wtórnego rozszerzenia naczyń krwionośnych.

Świecowanie uszu

W czasie spalania świecy rozrzedzone zostaje powietrze w kanale słuchowym zewnętrznym na zasadzie tak zwanego komina, dzięki czemu następuje całkowite oczyszczenie ucha z woskowiny i produktów wydzielania gruczołów łojowych. Dodatkową zaletą zabiegu jest jego wyjątkowo przyjemny przebieg, który sprawia, że pacjent jest zrelaksowany i wypoczęty.

Prezentacje zabiegów

Terapia manualna Koncepcja Brian R
Terapia Obrzęku Chłonnego
Terapia TRG

Cennik zabiegów

ZabiegiCenaCzas
Masaż częściowy – Aquavibron40 zł15 min
Masaż antycelulitowy ud i pośladków BOA40 zł20 min
Masaż sportowy, limfatyczny, relaksujący BOA40 zł20 min
Borowina plastry30 zł20 min
Lampa Solux15 zł10 min
Inhalacja15 zł10 min
Magnetronik30 zł15 min
Krioterapia20 zł3-4 min
Ultradźwięki15 zł7 min
Masaż obręczy barkowej50 zł30 min
Masaż kręgosłupa punktowy65 zł30 min
Masaż relaksujący częściowy65 zł30 min
Masaż relaksujący całościowy130 zł60 min
Masaż gorącymi kamieniami częściowy65 zł30 min
Masaż gorącymi kamieniami całościowy130 zł60 min
Masaż twarzy szyi i dekoltu60 zł30 min
Masaż antycelulitowy ręczny70 zł30 min
Masaż na materacu SHIATSU20 zł20 min
Masaż stóp50 zł30 min
Masaż limfatyczny ręczny70 zł30 min
Masaż membranowy AQUAI35 zł15 min