Noclegi dla seniora

Noclegi dla seniora – oferta weekendowa w Niechorzu

Myślisz o spędzeniu miłego weekendu nad morzem? Zapoznaj się z ofertą Dworku Prawdzic – miejsca, które wyróżnia się świetną lokalizacją i doskonałą ofertą komfortowych pokoi z wygodnymi łóżkami. W ofercie weekendowej można skorzystać nie tylko z noclegów, ale też ze świeżych posiłków przygotowanych na miejscu przez doświadczonych kucharzy. Spędzając weekend w Dworku Prawdzic można cieszyć się bliskością morza oraz wieloma udogodnieniami, związanymi ze spokojnym relaksem w budynku. W ramach oferty Dworek oferuje zabiegi SPA i możliwość spędzenia miłego wieczoru przy kominku.

noclegi dla seniorów

Noclegi dla seniora – oferta tygodniowa i noclegi indywidualne

Dworek Prawdzic oferuje seniorom również pakiet 6-dniowy, idealny na urlop nad morzem. W ramach pakietu wchodzi wyżywienie oraz relaksujące zabiegi. Dworek dysponuje aż 70 wygodnymi pokojami 2, 3 i 4-osobowymi wyposażonymi w wygodne łóżka, osobną łazienkę, telewizor i lodówkę. Obsługa Dworku dokłada wszelkich starań, aby wszyscy goście czuli się na miejscu maksymalnie komfortowo. Na terenie dworku znajduje się także centrum odnowy biologicznej Medical-Spa oraz kompleks basenowy, w którym można skorzystać z basenu krytego, jacuzzi, brodzika dla dzieci i sauny.

Jeżeli interesują Cię noclegi dla seniora w Niechorzu, Dworek Prawdzic to z pewnością dobra opcja na komfortowy wypoczynek. Lokalizacja przy samej plaży i tuż przy morzu sprawia, że można czerpać pełnię korzyści z nadmorskiego klimatu.