Dworek Prawdzic Niechorze

Dworek Prawdzic jest położony na wydmie, w otoczeniu zieleni oraz sosen, w bezpośrednim sąsiedztwie z morzem, oraz posiada własne zejście na plaże. Rodzinna atmosfera zaprasza do odpoczynku oraz relaksu.

Dworek jest przyjazny również Naszym najmłodszym gościom. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci. Z foteli plażowych możecie Państwo obserwować bawiące się dzieci oraz słuchać szumu morskich fal. Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia pokoju zabaw.Właśnie tutaj zgromadzonych jest bardzo dużo zabawek, gier i pluszaków. Każde dziecko może zostać kapitanem na "Naszym Kutrze".
Dworek Prawdzic posiada 70 pokoi stylowo przygotowanych specjalnie dla Państwa.

Posiadamy pokoje od strony morza lub las sosnowy. W Naszym centrum odnowy biologicznej MEDICAL-SPA możecie Państwo skorzystać z różnorakich zabiegów ( pełna lista zabiegowa znajduje się w zakładce MEDICAL-SPA), ponadto proponujemy gimnastykę w basenie lub morzu. Zapraszamy Państwa również do Naszego kompleksu basenowego, w którego skład wchodzą : kryty basen z uchwytami dla osób starszych oraz uczących się pływać jak również jacuzzi.

Oddajemy również do Państwa dyspozycji strzeżony i monitorowany parking. W wolnych chwilach możecie Państwo spędzić miło czas w stylowej Tawernie, gdzie można wypić drinki lub posmakować wspaniałych, grillowanych polskich specjałów.

Oprócz pokoi posiadamy również letniskowe domki murowane, które w chłodniejsze dni jesienne ogrzewane są drewnem w piecykach typu „koza” . W jednym domku znajdują się dwa segmenty: 3-osobowe, 4-osobowe oraz 5-osobowe ze wspólnym tarasem. Domki położone są w otoczeniu zieleni przerośniętej sosnami. Na terenie kampingu znajduje się plac zabaw dla dzieci, wyposażony w zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice, karuzelę.

Copyright ©