Sanatorium dla seniorów nad morzem

Sanatorium nad morzem w Niechorzu to oferta, z której mogą skorzystać Seniorzy, poszukujący dobrej opieki połączonej z prozdrowotnymi zabiegami. Dworek Prawdzic zlokalizowany przy ulicy Szczecińskiej na samej wydmie, nad samym brzegiem morza i plażą, oferuje osobom starszym możliwość udanego wypoczynku.

Dworek Prawdzic posiada własne zejście na plażę, a sam budynek usytuowany jest w otoczeniu zieleni i drzew sosnowych. Osoby starsze, szukające spokoju, które chcą zrelaksować się na łonie natury i nacieszyć wschodami i zachodami słońca przy uspokajającym szumie fal, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Sanatorium nad morzem

Zalety wypoczynku

Sanatorium nad morzem w Dworku Prawdzic w Niechorzu to idealna metoda na wypoczynek z dala od codziennego zgiełku, która przy okazji pozwoli zadbać o zdrowie. Nadbałtycki klimaty sprzyja poprawie kondycji zdrowotnej poprzez dostarczanie cennych minerałów, takich jak jod, brom, magnez czy wapń. Cenne mikroelementy wpływają korzystnie na organizm, podnosząc odporność i poprawiając samopoczucie.

Dworek Prawdzic znajduje się w dogodnej okolicy blisko morza, gdzie zdrowego powietrza nie brakuje. Nadmorska bryza może sprzyjać łagodzeniu dolegliwości, związanych z chorobami reumatycznymi, osteoporozą, schorzeniami układu hormonalnego i oddechowego. Co więcej, sanatorium nad morzem to doskonała opcja na to, aby się wyciszyć i zapomnieć o problemach. Na wypoczynek w Naszym Dworku zapraszamy także osoby zmagające się z alergiami, nerwicą oraz żyjące w ciągłym stresie.

Sanatorium nad morzem w Dworku Prawdzic

Relaks i poprawa zdrowia

Dworek Prawdzic to miejsce, któremu zaufało już wiele osób z różnych części Polski. Dogodna lokalizacja oraz atrakcyjne warunki sprawiają, że pensjonariusze chętnie do nas wracają. Sanatorium nad morzem oferuje stylowo zaaranżowane pokoje z balkonem, wyposażone w ręczniki hotelowe. W Dworku można skorzystać z pysznych posiłków oraz cieszyć się relaksem Medical-Spa.

Zabiegi uzdrowiskowe nad morzem pozwolą na zredukowanie różnego rodzaju dolegliwości, związanych z wiekiem. Bliskość morza pozwala na odpoczynek na plaży i podziwianie pięknych zachodów słońca. Co więcej, każdy pensjonariusz może skorzystać z lokalnych atrakcji, których w Niechorzu nie brakuje. Nie czekaj tylko udaj się na wakacje lub weekend nad morzem do naszego sanatorium

Sanatorium dla seniora nad morzem

Dlaczego warto?

Klimat nadmorski charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami, które są korzystne
szczególnie dla osób starszych. Korzystając z propozycji sanatorium dla seniora nad morzem,
osoby starsze mogą spędzić miło czas na spokojnym wypoczynku w otoczeniu szumu fal i
radosnego śpiewu mew. Niechorze to niewielka miejscowość turystyczna, w której znajdzie
się odpowiednia ilość atrakcji dla miłośników spacerów i wycieczek rowerowych.
Przechadzka po plaży do sąsiednich miejscowości to idealna rozrywka dla aktywnych
seniorów.


Sanatorium dla seniora w Dworku Prawdzic to wyjątkowa oferta, która z pewnością
zainteresuje wszystkie osoby starsze, które cenią sobie dobre warunki noclegowe i pyszną
kuchnię. Dworek zlokalizowany przy samym morzu zapewnia piękne widoki i możliwość
spokojnego wypoczynku i zrelaksowania się, co jest bardzo ważne dla każdego organizmu.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania ze zdrowotnego turnusu tuż przy plaży.